Sari la conținut
Forum Roportal
vis_dulce

oare ma mai iubeste?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Vis Dulce intreaba-l draga pe el personal ! degeaba ne dam noi cu pareri si iti zicem una alta , si poate situatia la el e cu totul alta!

Intreaba-l frumos si calm , cumde tine legatura cu tine? Are ceva de gand sa mai incerce sa repare ceva din trecut, sau trilu lilu , crocodilul?

pai asta am sa fac ...oricum ms pt parerile voastre :offtopic:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sa revii cu continuarea :offtopic: , cu detalii :ok:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vis Dulce intreaba-l draga pe el personal ! degeaba ne dam noi cu pareri si iti zicem una alta , si poate situatia la el e cu totul alta!

Intreaba-l frumos si calm , cumde tine legatura cu tine? Are ceva de gand sa mai incerce sa repare ceva din trecut, sau trilu lilu , crocodilul?

 

Eu am rămas tot la impresia că vis dulce e cea care nu stie dacă il vrea sau nu inapoi. Mai multe fete par convinse că-l vrea. Se pare că pentru mine e rost de

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma iubeste, nu ma iubeste? :offtopic: Hmm.....this is the question. :ok:

Culmea e ca si Shakespeare a fost intr-o dilema asemanatoare. :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ma iubeste, nu ma iubeste? :yahoo: Hmm.....this is the question. :doh:

Culmea e ca si Shakespeare a fost intr-o dilema asemanatoare. 8)

Deci

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cand ajungi sa-ti pui astfel de intrebari.... raspunsul e unul singur. Si sigur. Concluzia se ascunde chiar in descrierea pe care ai facut-o. Nu trebuie sa "intelegi" ceva anume, intelege exact ce este.... parerea mea. :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cand ajungi sa-ti pui astfel de intrebari.... raspunsul e unul singur. Si sigur. Concluzia se ascunde chiar in descrierea pe care ai facut-o. Nu trebuie sa "intelegi" ceva anume, intelege exact ce este.... parerea mea. :spiteful:

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×