Salt la continut

Fotografie
- - - - -

oare ma mai iubeste?

• Te rog sa te conectezi pentru a raspunde
81 replici la acest subiect

#1 vis_dulce

vis_dulce

Boboc

• Full Members
  • Strica
  • 40 mesaje

Scris 05 April 2006 - 09:12 PM

sal.sunt noua pe aici si sper sa ma integrez repede :blink:.am si eu o nelamurire...am vb cu un baiat 3 ani...si acum 4 luni ne-am despartzit...kateva sapt nu am vb deloc...si de un timp am inceput sa ne intalnim destul de des mai mult intamplator...se poarta destul de rece(salut salut ce mai faci si atat)...si totusi pe net kand intra ma contacteaza mereu...kateodata imi trimite sms-uri sa vada ce mai fac?ce sa inteleg din toatea astea.voi ce credeti?
  • 0

Ultima colectie! Noile implanturi Allergan BRST

#2 Ptia

Ptia

Lalea

• Full Members
  • StricaStricaStrica
  • 181 mesaje

Scris 05 April 2006 - 09:17 PM

sal.sunt noua pe aici si sper sa ma integrez repede :good:.am si eu o nelamurire...am vb cu un baiat 3 ani...si acum 4 luni ne-am despartzit...kateva sapt nu am vb deloc...si de un timp am inceput sa ne intalnim destul de des mai mult intamplator...se poarta destul de rece(salut salut ce mai faci si atat)...si totusi pe net kand intra ma contacteaza mereu...kateodata imi trimite sms-uri sa vada ce mai fac?ce sa inteleg din toatea astea.voi ce credeti?

sa intelegi ca niste sentimente care au tinut 3 ani nu dispar asa usor :blink:

Aceast mesaj a fost editat de Ptia: 05 April 2006 - 09:18 PM

• 0

#3 vis_dulce

vis_dulce

Boboc

• Full Members
  • Strica
  • 40 mesaje

Scris 05 April 2006 - 09:23 PM

sa intelegi ca niste sentimente care au tinut 3 ani nu dispar asa usor :blink:

stiu asta....mai bine ca oricine....si totusi...eu inca tin la el...el ink tine la mn...de ce nu putem fi impreuna ?
  • 0

#4 J0'

J0'

i wanna live forever.. so far, so good :)

• Advanced Member
  • StricaStricaStricaStricaStricaStrica
  • 2286 mesaje

Scris 05 April 2006 - 09:32 PM

stiu asta....mai bine ca oricine....si totusi...eu inca tin la el...el ink tine la mn...de ce nu putem fi impreuna ?

de ce nu il intrebi pe el? :blink:
  • 0

#5 heidy

heidy

Miss Bitch

• Gold Member
  • 13723 mesaje

Scris 05 April 2006 - 09:38 PM

Poate considera canu va potriviti si ca motivul despartirii a fost prea grav pentru a va impaca. :blink:
  • 0

#6 Darianna

Darianna

Orhidee

• Administrator
  • 15083 mesaje

Scris 05 April 2006 - 11:31 PM

Nu iti mai face iluzii. Cativa ani nu se pot uita usor, dar e evident ca el nu mai vrea o relatie cu tine. Nu se poate rupe de tine ca om, nu ca iubit.

#7 harald

harald

assertive

• Gold Member
  • 11334 mesaje

Scris 05 April 2006 - 11:51 PM

se poarta destul de rece(salut salut ce mai faci si atat)...si totusi pe net kand intra ma contacteaza mereu...kateodata imi trimite sms-uri sa vada ce mai fac?ce sa inteleg din toatea astea.voi ce credeti?

Te-ai īntrebat vreodată dacă si cāt l-ai rănit ? Pe net sau prin SMS-uri isi poate permite riscul să fie prietenos sau amabil, pentru că nu prea ai cum să-l rănesti din nou. Dar cānd vă īntālniti, tentatia pentru tine redevine intensă, iar atunci preferă să fie rece, ca să poată controla situatia. E mai sigur asa, decāt să riste să-l rănesti iar.

Īn starea īn care e acum, īl poti avea oricānd īnapoi, dacă asta īti doresti. Dar iti doresti ? Pentru că el nu te iubea pe tine, ci pe fata care credea el că esti. Crezi că poti (sau că merită) să devii fata care credea el că esti ? Īncă nu e prea tārziu ...
  • 0

#8 Victor Apostu

Victor Apostu

menumorut

• Advanced Member
  • 1913 mesaje

Scris 06 April 2006 - 12:44 AM

sal.sunt noua pe aici si sper sa ma integrez repede :blink:.am si eu o nelamurire...am vb cu un baiat 3 ani...si acum 4 luni ne-am despartzit...kateva sapt nu am vb deloc...si de un timp am inceput sa ne intalnim destul de des mai mult intamplator...se poarta destul de rece(salut salut ce mai faci si atat)...si totusi pe net kand intra ma contacteaza mereu...kateodata imi trimite sms-uri sa vada ce mai fac?ce sa inteleg din toatea astea.voi ce credeti?

Pai pe tine nu te iubeste dar isi iubeste calculatorul si telefonul mobil. Cind nu are la cine trimite sms-uri sau cu cine discuta pe chat o face cu tine.
  • 0

#9 vis_dulce

vis_dulce

Boboc

• Full Members
  • Strica
  • 40 mesaje

Scris 06 April 2006 - 05:44 PM

Pai pe tine nu te iubeste dar isi iubeste calculatorul si telefonul mobil. Cind nu are la cine trimite sms-uri sau cu cine discuta pe chat o face cu tine.

oare ai dreptate?io sincer nus ce sa mai fac...ce sa mai cred...cum sa ma mai comport...un lucru e clar...ink nu am reusit sa ma rup total de ce a fost...mai ales ca suntem vecini si il vad foarte des...si lucrul asta imi face rau ....:blink:
  • 0

#10 harald

harald

assertive

• Gold Member
  • 11334 mesaje

Scris 06 April 2006 - 05:54 PM

oare ai dreptate?io sincer nus ce sa mai fac...ce sa mai cred...cum sa ma mai comport...un lucru e clar...ink nu am reusit sa ma rup total de ce a fost...mai ales ca suntem vecini si il vad foarte des...si lucrul asta imi face rau ....:blink:

Ai ignorat complet mesajul meu precedent. Īti e teamă că s-ar putea să fie asa cum presupun eu ?
  • 0