Sari la conținut
Forum Roportal
stiri

Stiri: Jamie Lee Curtis, la spital in urma unui accident de automobil

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Sa aibe numai 54 de ani??? arata mult mai mult si parca e barbat cu frizura aia scurta. Desi e unguroaica dupa tata, nu prea are sange maghiar in vene, altfel s-ar pune putin la punct. Tat-su chiar inainte de moarte a fost sexy, pana ce ea lasa de dorit.

Ciocnire cu masina ei nu este foarte periculoasa, a fost in spital doar pentru protocol ca asigurarea cere dovada ca n-are leziuni serioase care i-ar produce moartea. Precis va primi o masina noua nouta!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

olga, nu prea-ți place tipa, așa-i?

zi drept

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Jamie Lee Curtis nu este o femeie frumoasa, dar are un farmec aparte si este o actrita buna. :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ma simt obligata sa pun niste poze. ce comentarii carcotase in spatele monitorului fara sa va puneti poza vreodata. daca si asta a fost sau este femeie urata, ma gandesc ca voi minim sunteti superbisime.

 

 

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Biiine ca n-a patit nimic.

Mie mi-a placut mereu de ea, e funny.

Si e chiar o femeie frumoasa, chiar si acum, frizura scurta o prinde misto.

Editat de Amarena

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

și mie îmi place tipa, de numa

nu știu dacă musai frumoasă, însă are acel ”vino peste mine” pe care și l-ar dori toate femeile...să mă scuze tantile forumului

plus că are umor la greu, ceea ce e maaaaare lucru.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

și mie îmi place tipa, de numa

nu știu dacă musai frumoasă, însă are acel ”vino peste mine” pe care și l-ar dori toate femeile...să mă scuze tantile forumului

plus că are umor la greu, ceea ce e maaaaare lucru.

 

Exact. Acel "vino-n 'coa" si umorul depasesc cu mult o frumusete si...atat. giggle.gif

De aceea am scris ca are un farmec aparte. wub.png

Editat de Lizbeth

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai tanti, chestia cu unguroaica si pusul la punct de unde ai scos-o?

 

May ... Tatal ei Tony Curtis are origini maghiare, inainte sa moara s-a mai dus pentru ultima oara in Mátészalka, Ungaria in oraselul de unde provin parintii, nu departe de granita romana cu Satu-Mare sau Carei si vorbea ungureste ca mine si ca alti unguri. Desi nascut la New York pana la varsta scoalara nu stia deloc engleza ca acasa maghiara e limba vorbita si asta l-a amant sa fie primit in scoala!!! Am vazut foarte multe intrview-uri cu el pana traia si spunea ca e mandru de a avea aceasta origine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×