Sari la conținut
Forum Roportal
stiri

Stiri: Rock the City: 250 de jandarmi vor asigura paza la festival

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Un total de 250 de jandarmi din cadrul Jandarmeriei Capitalei vor asigura masurile de ordine publica la festivalul Rock the City, organizat in incinta complexului expozitional Romexpo, sambata si duminica, informeaza un comunicat remis MEDIAFAX....

 

Articolul complet

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu tot n-am inteels ce fel de festival este??? Nu scrie nimic decat regulile interne de compartare al spectatorilor in incinta acelui spatiu si un pic pe dinafara. N-au treaba cu cei care vand seminte deci nu este fotbal si nici manele ... cine canta??? sau zice glume sau altceva. Precis doar eu sint ultima pe lista asta care nu sint la curent cu evenimentul bucurestean!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mda, vecinii din Nord, mari muzicieni cu muzica artificiala creat cu compus cu ajutorul computerului si unu bate toba si restul fac acrobatii!!! Precis isi merita banii ... pe caldura asta trebuie ceva racoritoare sau mai mult gaz pe foc!!!

 

N-am auzit de ei ... intreb maine fiul cat stie el ca e la curent cu toate noutatile muzicale, are tone de CD-uri.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

 

N-am auzit de ei ...

 

Rezident Ex e trupa fostului Solist de la Cargo (Kempes), din Timisoara.

Rammstein e Rammstein, daca n-ai auzit de ei înca, nu-i timpul pierdut.

White Walls din Constanta,

Trivium -USA

Bullet for my Valentine - Marea Britanie

Heaven Shall Burn - Germania

Enslaved - Norvegia

Boon - Austria/Germania

Goodbay to Gravity - Bucuresti, RO

Psychogod, Bucuresti, RO

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cei de pe lista urmeaza sa cucereasca marketul American in acest secol pentru tineretul in crestere si dezvoltare!!! Sint idolii lor.

Idolii mei au imbatrinit deja ... se retrag in pensie ... se bucura de a 3-a varsta!!!

 

Apreciez informatia!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nici eu nu-i cunosc pe toti, dar îmi place sa ascult tot ce apare prin zonele astea muzicale.

 

experimentez pe propria-mi ureche.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Matale esti prea in varsta, bre.

 

Insa matale esti cam intr-o ureche mereu crezand ca nu imbatrinesti cu fiecare minut ce trece!!! ... desi inca nici nu ti-ai trait viata din plin, nu faci parte din ciclul natural al omului de la nastere prin fazele care trece ... se casatoreste, are copiii, etc., pacat ca doar gura e de tine la varsta ta!!! Direct in azil de batrini vei intra la 45 de ani!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×