Sari la conținut
Forum Roportal
Wahaha

Muzica anti-/bisericeasca

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

fiecare om are un inger si un demon in el !!! unii descopera doar ingerul si traiesc asa o viata !! altii demonul ,iar altii cunosc ingerul si demonul !! atunci incepe batalia dintre inger si demon ,si depinde de cat de puternica e persoana si de ceea ce isi doreste in viata!!

lumina si intunerciul cum zice vali29 depind una de alta ,ele echilibreaza universul :think:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
fiecare om are un inger si un demon in el !!! unii descopera doar ingerul si traiesc asa o viata !! altii demonul ,iar altii cunosc ingerul si demonul !! atunci incepe batalia dintre inger si demon ,si depinde de cat de puternica e persoana si de ceea ce isi doreste in viata!!

lumina si intunerciul cum zice vali29 depind una de alta ,ele echilibreaza universul :think:

 

ce vorbesti ma. poti sa a si pe diavolul si pe Dumnezeu in acelasi timp?

 

MUKLES ca vorbesti prostii femeie

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ce vorbesti ma. poti sa a si pe diavolul si pe Dumnezeu in acelasi timp?

 

MUKLES ca vorbesti prostii femeie

auzi barbate :P ai o parte buna si una rea in tine ,asa suntem facuti de la mama natura !!

sa nu zici ca tu nu ai avut nici un moment cand te-a enervat cineva si iti venea sa ii dai una numai ca sa taca :think: cand gandesti rau de cineva ,oare de ce o faci??

si sa nu imi mai zici asa simplu femeie ,ca am nume ,dc vezi sa citesti ,oka ?? nu suport misoginii ,ii detest :doh:

 

ELENA e numele meu ,si da sunt femeie ,dar toti ma stiga ELENA ,nu FEMEIE !! probabil in biserica voastra nu se striga pe nume ,ci doar FEMEIEEE !!

Editat de elenutzabalenutza

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ce vorbesti ma. poti sa a si pe diavolul si pe Dumnezeu in acelasi timp?

Nu numai ca poti sa ai, dar chiar ai. :P

MUKLES ca vorbesti prostii femeie

Las' ca tu o intreci cu mult. :think:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×