Sari la conținut
Forum Roportal
raul_apr

DACIA LOGAN STEPPE

Postări Recomandate

Vezi ca pozele prezentate sunt cu prototipul, care seamana cu masina de serie, dar diferenta e mare.

Eu nu am vazut inca poze cu masina de serie.Daca ai pune sa le vedem.

 

Dacia nu a facut prea multe masini, asa ca urmatoarele modele or sa tot fie cele mai tari..

Editat de wrc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ce ai vazut tu era doar prototipul viitoarei dacia logan breaca.arata misto,combinatie intre combi si SUV.pacat ca nu se va produce asa ceva in viitorul apropiat la uzinele dacia.nu ar avea cine sa le cumpere...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Arata ingrozitor, la design ii dau nota 4, e de fapt o dacia logan, model combi un pic mai lunga si mai inalta, tunata in fatza, botul acelasi cu ranjetul ala imens .... Nimic din ceea ce inseamna SUV (sport utility vehicle) din spate parca e autoutilitara aia care cara oi si lapte pe la reclama tv.... si inca ceva , nu e 4x4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

steppe1.jpg

logan_habitacle.jpg

292936_3.jpg

 

Daca asta ziceti voi ca este urata atunci nush ce gusturi aveti voi la masini si pt dacia , loganu mi se pare destul de dragutz

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Steppul e cea mai interesanta Dacie. Chiar imi place! Insa ma intereseaza pe la ce pret ar putea ajunge o astfel de masina? Cu sange roman? :shout:

Si mai mult, cred k Steppul a fost ca o poarta deschisa pentru Logan MCV, care a avut 3 variante de stopuri pe spate: LoganMCV-stop1, LoganMCV-stop2, LoganMCV-stop3. Deci, cei de la Dacia s-au oprit la primul exemplu, care mi se pare si cel mai reusit! LoganSteppe-stop

Editat de rucss

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Depinde de diferenta dintre pozele de aici si realitate... daca sunt idem, am o parere buna, e frumoasa ca design !

Dar... ceva imi zice ca diferentele sunt mari, ma uit la faruri, bord, sau jenti si am o retinere in a crede ca asta e ceea ce vei intalni la dealer! :offtopic:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×