Sari la conținut
Forum Roportal
Andreea Mocanu

Oare acesta sa fie cadoul ideal pentru un barbat elegant?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

De cateva zile caut sa cumpar pentru un prieten de la birou o pereche de butoni, ceva mai deosebit. Dupa multe cautari, am gasit modele foarte frumoase dar din punctul meu de vedere exagerat de scumpe, intr-un final am ajuns aici: www.facebook.com/pages/Sosos-shop/145503275624696

Spuneti-mi va rog ce parere aveti despre acest model, oare sunt prea feminini pentru un barbat:)? Este potrivit pentru un cadou? Mai stiti alte magazine unde pot gasi asa ceva? Totusi 100Ron mi se putin piperat...

533278_153237818184575_1285925463_n.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pentu colegi de munca noi mergeam la pranz sa mancam undeva si Ciao!!! Specificat domn elegant, ori iti este altcineva pe langa casa sau lucrezi pentru el tu stii ce!!! elegant sa fiu la vorba.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am impresia ca ma luati peste picior, ma asteptam sa primesc pareri pertinente si eventual alte modele sau sfaturi... se pare ca m-am inselat. Oricum nu mai are iportanta pentru ca deja le-am luat, acum sper sa avem si o reactie pozitiva din partea colegului :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am impresia ca ma luati peste picior, ma asteptam sa primesc pareri pertinente si eventual alte modele sau sfaturi... se pare ca m-am inselat. Oricum nu mai are iportanta pentru ca deja le-am luat, acum sper sa avem si o reactie pozitiva din partea colegului

Am impresia ca tu ne iei de prosti. Puteai foarte bine sa atasezi doar poza cu oribilitatile alea de butoni, fara sa mai dai si link spre pagina cu magazinul on-line. Ai fost vreodata la Slobozia ? Daca nu, te trimit eu....in slobozi...a. shades.gif

 

Sa-i poarte sanatos colegul ala fictiv.

 

PS: In loc sa-ti faci reclama si sa-ti vezi de treaba pana iti baneaza moderatorii contul, tu mai esti si neobrazata si apari aici aparent ofensata ca te ia lumea peste picior in legatura cu povestioara aia penibila care e de fapt reclama. Nici macar subtila. Ce tupeu ai.

Vai draga a fost nevoie sa-ti faci cont pe un forum ca sa ceri pareri de cadou, ca la lume din viata ta reala nu puteai. doh.gif

Editat de Naeema
  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×