Sari la conținut
Forum Roportal
Sicilia`

Ce dracu' vrea asta de la mine?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Pai la faza cu pilitul erati fata in fata sau la telefon ? Ca daca erati la telefon spusele tale nu pot decat sa confirme spusele mele :D

La telefon. Care spuse?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ah, da, sunt foarte usuratica, dar credeam ca se stie asta. :aranjare:

io nu ştiam...mereu aflu ultima :(

trebuia să

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Spune STOP discriminarii! Usuraticele au si ele sentimente sau, in cazul acesta, dileme. Ori macar au dreptul la asa ceva.

 

Si acum, chiar nu vreau s-o dau in lambada. Asa ca revenind, daca stie careva vreun cod magic, ca alea care se foloseau la telefoane, sa i-l bag astuia in capatana si sa-mi dezvaluie tot, sa-l zica. :focus:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La telefon. Care spuse?

Eeh nimic ...am inteles eu aiurea oricum era legat de "sexul telepatic" care desigur nu e decat o gluma :P Pana la urma eu zic sa fii atenta. Cel mai ciudat e treaba cu pozele pe mail care nu da lasa alta impresia decat ca e un obsedat :P

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Spune STOP discriminarii! Usuraticele au si ele sentimente sau, in cazul acesta, dileme. Ori macar au dreptul la asa ceva.

 

Si acum, chiar nu vreau s-o dau in lambada. Asa ca revenind, daca stie careva vreun cod magic, ca alea care se foloseau la telefoane, sa i-l bag astuia in capatana si sa-mi dezvaluie tot, sa-l zica. :focus:

 

SEX.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Acum aproape 5 ani am cunoscut un tip pe un site de socializare.

 

Si ce ai mai facut tu in acesti 5 ani??? asteptai pe el ... banuiesc!!! n-ai avut pe nimeni sa-ti ia gangurile de la un necunoscut?

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Scorpioane, elibereaza-ti mai des tensiunea, zau.

Toate serviciile de spionaj de pe planeta asta cand vor sa afle chestii de la barbati folosesc femei care sa faca sex cu ei. Nu glumesc, si S.R.I. face la fel.

 

Voiai sa te mint ca trebuie sa-i lasi o coaja de banana la drum de seara pusa pe o pata de ulei unde nu bate lumina stalpilor sa se dea cu teasta de asfalt si atunci sa apari imbracata in ninja (ca sa nu zic "nija") si sa intrebi repede "ce vrei sa faci cu ...[insert your name here]... ?" ?

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si ce ai mai facut tu in acesti 5 ani??? asteptai pe el ... banuiesc!!! n-ai avut pe nimeni sa-ti ia gangurile de la un necunoscut?

Doamna Olga, trebuie sa apreciez macar faptul ca nu ai citit pana la capat si n-ai elaborat mai mult.:flowers:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si ce ai mai facut tu in acesti 5 ani??? asteptai pe el ... banuiesc!!! n-ai avut pe nimeni sa-ti ia gangurile de la un necunoscut?

Dar tu daca cunosti in seara asta pe cnv pe un site de socializare nu mai stai cu nimeni? De ex vorbesti cu cineva cam la 1 sapt prin mesaje etc si in viata reala cunosti o tipa/tip cu care incepi o relatie si in paralel mai schimbi o vorba si cu persoana de pe net.Asa ca nu e musai ca fata a stat singura!

Editat de rechinos

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×