Sari la conținut
Forum Roportal
Sicilia`

Ce dracu' vrea asta de la mine?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Daca tu sa zicem ca ai fi singur si la o petrecere dai peste cineva de care iti place ( daca nu o placea o evita si nu mai tineau legatura mai mult nu o mai fotografia pe strada :D) nu ai incerca la un moment dat sa va retrageti undeva? Nu avea de unde sa stie ca va avea probleme cu erectia :)

Daca am un sir de probleme care ma impiedica sa fac asta, nu fac asta, dar tin legatura pana scap de ce/cine trebuie sa scap.

 

Jocurile astea de multe ori sunt miezul. Gen, uite cum se agita ea in seara asta ca se joaca ala cu ea. Si ea se joaca. Amandoi se joaca. Asta e toata smecheria. Sex... poate, poate mai tarziu, dupa ce cedeaza unul. Deocamdata n-a cedat niciunul. Ea acu defuleaza un pic... sau se plictiseste rau si a deschis un topic, cum mai deschid si eu diverse trasnai de topicuri.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu bai, nu parea vreunul slab de inger.

Aaaa, si am uitat sa spun, acum ceva vreme, l-am intrebat de ce nu s-a intamplat nimic intre noi. A zis ca nu stia daca poate sa ma iubeasca si ca nu vroia sa ma raneasca. :haha: :doh:

Alta data m-a socat pentru ca mi-a spus ceva despre mine ce nu stia aproape nimeni si cine stia era la o distanta prea mare ca sa poate vorbi. Atunci am fost in sevraj vreo saptamana, imi dadeam singura palme. Apoi am vorbit cu prietenul meu Andrei-inteleptu'-stie-tot si mi-a zis ca-s o vita proasta si ca ala probabil ca a zis aia la plezneala, si s-a nimerit ca mingea-n poarta. :doh:

Sicilia cum as putea sa iti arat cum as fi procedat daca as fi fost in locul lui de la zero , de la primul telefon, de la prima conversatie :D sau poate inainte trebuie sa ma documentez si sa fac un dosar cu vreo 3-4 fotografii :P

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Jocurile astea de multe ori sunt miezul. Gen, uite cum se agita ea in seara asta ca se joaca ala cu ea. Si ea se joaca. Amandoi se joaca. Asta e toata smecheria. Sex... poate, poate mai tarziu, dupa ce cedeaza unul. Deocamdata n-a cedat niciunul. Ea acu defuleaza un pic... sau se plictiseste rau si a deschis un topic, cum mai deschid si eu diverse trasnai de topicuri.

Buei, n-as putea zice ca asta e vreuna dintre problemele mele existentiale, dar am momente cand ma intreb.

Niciodata nu s-a intamplat sa ma sune direct. Mereu imi da mesaj si daca ii raspund, dupa aia ma suna.

Mi s-a intamplat sa il caut eu si sa nu-mi raspunda.

Ca am multe deviatii de comportament si-s mai schimbatoare decat vremea cu incalzirea globala, se stie. Intr-o seara eram asea, blanda, si i-am zis niste chestii asa mai sentimentale, dupa muulte convorbiri in care l-am tracasat la maxim. :D Ma rog, i-am dat de inteles ca desi ma port urat cu el, eu am ramas gandindu-ma la el, bla bla bla. Bai, am citit o bucurie in glasul lui, de parca zicei ca mi-a tras-o. Deci efectiv omul parea satisfacut. Dupa aia nu m-a mai cautat vreo 3 luni. :rot:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buei, n-as putea zice ca asta e vreuna dintre problemele mele existentiale, dar am momente cand ma intreb.

Niciodata nu s-a intamplat sa ma sune direct. Mereu imi da mesaj si daca ii raspund, dupa aia ma suna.

Mi s-a intamplat sa il caut eu si sa nu-mi raspunda.

Ca am multe deviatii de comportament si-s mai schimbatoare decat vremea cu incalzirea globala, se stie. Intr-o seara eram asea, blanda, si i-am zis niste chestii asa mai sentimentale, dupa muulte convorbiri in care l-am tracasat la maxim. :D Ma rog, i-am dat de inteles ca desi ma port urat cu el, eu am ramas gandindu-ma la el, bla bla bla. Bai, am citit o bucurie in glasul lui, de parca zicei ca mi-a tras-o. Deci efectiv omul parea satisfacut. Dupa aia nu m-a mai cautat vreo 3 luni. :rot:

Poate are puteri si poate sa faca sex telepatic :D Ar fi si asta o varianta....NU? :blink:

Editat de Blues
NU mai scrie cu stelute. Tot vulgar este.
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

.... am avut destule seri cand i-am raspuns la telefon, si desi au fost momente cand l-am ironizat si l-am luat in balon la greu, ba a mai avut si momente cand a cedat nervos :cry:, vad ca tot incearca sa ma mai sune.

Asadar, tinand cont ca daca ar fi vrut sa ma aiba, m-ar fi avut, ce dracu' ar putea sa vrea asta de la mine?

 

puseuri de masochism?!

şi doi la m

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sicilia cum as putea sa iti arat cum as fi procedat daca as fi fost in locul lui de la zero , de la primul telefon, de la prima conversatie :D sau poate inainte trebuie sa ma documentez si sa fac un dosar cu vreo 3-4 fotografii :P

deci??? :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poate are puteri si poate sa faca sex telepatic :D Ar fi si asta o varianta....NU? :blink:

Eh, rahat!

Intr-o seara friguroasa de iarna m-am pilit in timp ce vorbeam cu el. Eu cand ma pilesc ma apuca somnul si sunt moale. Si el era asa incantat, a zis ca de-as fi mereu asa... :rot:

Pe de alta parte, si el mai face misto.

Ma intreb ce parere ar avea daca i-as arata topicul asta. :rot:

 

deci??? :blink:

plimba ursu'

Editat de Blues
Edit citat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ca am multe deviatii de comportament si-s mai schimbatoare decat vremea cu incalzirea globala, se stie. Intr-o seara eram asea, blanda, si i-am zis niste chestii asa mai sentimentale, dupa muulte convorbiri in care l-am tracasat la maxim. :D Ma rog, i-am dat de inteles ca desi ma port urat cu el, eu am ramas gandindu-ma la el, bla bla bla. Bai, am citit o bucurie in glasul lui, de parca zicei ca mi-a tras-o. Deci efectiv omul parea satisfacut. Dupa aia nu m-a mai cautat vreo 3 luni. :rot:

Tu ai facut caterinca de el, el s-a facut ca te crede si ati continuat jocul... Pe care-l jucati din placerea de a-l juca, nu-i necesar sa duca undeva, ca pana acu ducea dreq, daca era de dus.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai la faza cu pilitul erati fata in fata sau la telefon ? Ca daca erati la telefon spusele tale nu pot decat sa confirme spusele mele :D

Editat de rechinos

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×