Sari la conținut
Forum Roportal
Sicilia`

Ce dracu' vrea asta de la mine?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

N-a fost nimic intre noi, dar ca sa fiu sincera, atunci n-as fi spus nu, insa a fost ceva ce a lipsit din partea lui si asa ca nu s-a intamplat nimic.

Ce simplu este, nu-i asa? El nu....

Atunci, la prima intalnire se putea intampla si stiti asta amandoi. Si amandoi resimtiti o stare de nemultumire in legatura cu acest lucru si dati vina unul pe altul.

In momentul asta stiti ca acea stare nu va mai fi posibila, sau asa simtiti acum si nu faceti decat sa va razbunati unul pe altul cu subtilitate, sperand totusi ca poate vreodata, ati putea relua totul de la inceput.

  • Like 1
  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In conformitate cu cei care ma critica, exista si dragoste fara sex. Adica pot sa scriu mult ca sa intelegi putin, sau sa-ti spun altceva...ca ori tipul e pampalau tare, daca tu esti femeie bine, (ceea ce-i f. probabil), ori te insira pe ata talismanului lui, langa celelalte (f. putin probabil, din descrierea ta.)

Eu cred ca ai gasit prototipul de barbat adevarat, daca tace si nu face (conditie esentiala).

La barbatii ceilalti (neadevaratii, barbarii) li se ridica asa...ceva...(da' nu in subconstient) si iau repede masuri. Nu prea filozofice.

Nici tie nu-ti lasa prea mult loc de interpretari. Stii sigur ce-a fost si daca mai vrei.

 

cand zici ca li se ridica te referi la tensiune,nu?...da isi iau pilula magica....

pe langa pampalai si hipertensivi sunt si jucatorii...acestia din urma isi baga mai greu tensiunea in ea de tabla...de sah,,,,,,rolleyes.gif

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca te considera un pshiholog ieftin, chiar daca nu constientizeaza acest lucru.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×