Sari la conținut
Forum Roportal
Ea.

Pierdut interes

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu stiu unde sa il clasez. Ce inseamna cand o fata/femeie isi pierde interesul pentru barbati, in general? Adica nu ma refer la faptul ca i-ar judeca si i-ar face in toate felurile. Pur si simplu, orice s-ar intampla, se simte goala pe dinauntru si nu se mai simte atrasa de nimeni.

 

Cand ma refer la pierdut interes, ma refer la interes de orice natura.

Editat de Ea.
  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Oboseala, stressul fac asemenea pagube, insa o mica vacanta undeva cred ca re_aduce cheful de viata la orice varsta si un barbat placut la vedere!!! Inca nu mi s-a intimplat asa ceva si nu prea se aude acest caz nici intre suferinzi de boli complicate, deci e speranta!

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Inseamna ca interesul ei a intrat intr-o noua etapa evolutiva. Aia in care deschide topice pe forumuri despre barbati. Hm. E o etapa spre maturizare. :)

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

doamne fereste! sper sa nu ai dreptate deloc, rodica! altfel ajunge precum fernanda care urla la orice colt ca 'barbatii ie porci'

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

O sa si-l recapete, ca e natural. E prea tanara sa se arunce la afirmatii de-astea. ;) Sa se concentreze pe lucruri care-i fac placere si o sa revina si interesul. In sensul ca vine singur, nu tre sa se apuce ea sa faca eforturi.

  • Upvote 5

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cand o sa apara zanul o sa-i reapara si interesul. acum e cu nasul in carti si bine face.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu unde sa il clasez. Ce inseamna cand o fata/femeie isi pierde interesul pentru barbati, in general? Adica nu ma refer la faptul ca i-ar judeca si i-ar face in toate felurile. Pur si simplu, orice s-ar intampla, se simte goala pe dinauntru si nu se mai simte atrasa de nimeni.

 

Cand ma refer la pierdut interes, ma refer la interes de orice natura.

Inseamna ca e in plin proces de maturizare!

Incepe sa realizeze ca sunt alte lucruri mai importante in viata.

Isi schimba prioritatile adolescentine cum isi schimba sarpele pielea.

Editat de Moftangiu
  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Comparatia cu pielea sarpelui mi se pare cel putin nefericita, Gheorghe. Interesul acesta pentru o femeie se presupune ca exista toata viata. Cu suisuri si coborasuri, cu nuante in toate culorile curcubeului, adevarat, dar el nu dispare. Cel putin asa ar trebui pentru ca viata sa aiba aceasta componenta ce da culoare, miros, gust. :)

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×