Sari la conținut
Forum Roportal
Valeriuss

Oare nu mai exista femei de calitate?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Unde sunt femeile educate, realizate si cu bun simt, care stiu sa respecte un barbat?

Sunt un barbat realizat, sunt independent, am pasiuni, oare nu am dreptul sa aspir la o femeie asemeni mie?

Cer prea mult de la o femeie cand spun ca trebuie sa fie pe picioarele ei, responsabila, sa stie sa ofere, sa ma faca sa ma simt barbat, sa nu ma plictiseasca?

Oare sa nu mai existe in ziua de azi femei care sa ofere atentie, iubire, o masa calda, sa fie puternice, realizate profesional si material, sa aiba umor de bun gust?

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu ma simt barbat si cand sunt singur, nu am menstruatie daca nu-s intr-o relatie.

Nu crezi ca e cam aiurea sa te validezi prin altcineva, nu crezi ca e o parte a problemei treaba asta?

Asta mai lipsea, barbati needy...sweet baby gizas!

 

Si nu, nu e datoria nimanui sa nimic.

  • Upvote 12

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E in datoria femeilor sa ne faca sa ne simtim barbati.

 

daca astepti de la ele sa te simti barbat, c

  • Upvote 11

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt pus la colt pentru ca am indrazneala sa ridic pretentii, sa cer ceea ce ofer , si sa am o femeie care poate sa fie destul de inteligenta ca sa poata sa ma faca fericit?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu, e bine sa ai pretentii(bine, nu si atunci cand tu nu oferi nimic) e gresit insa nivelul de estrogen ridicat.

Adica, ok, poate ai vrut sa fii poetic, sa-ti expui problema romantic...da' las-o-n pastele ma-sii de treaba, ce e aia: e de datoria femeii sa ma faca sa ma simt barbat?

Editat de Mr.Pervy McPervert
  • Upvote 9

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bun, corect...da' de ce e datoria oricarei femei, sa te faca sa te simti barbat, tu nu poti face treaba asta singur?

Iti dai seama ca imediat ce simte ca ea tre' sa te faca barbat, a si disparut?

  • Upvote 8

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×