Sari la conținut
Forum Roportal
The Unknown

Ar putea izbucni

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Cred ca lichidez totul, vand si casa sa avem bani in caz ca s-ar adeveri predictiile.

Ar fi dezastru altfel, dar ceva-mi spune ca nu este exact adevarat, dar pentru ca toti cei bogatii si-au scos banii din Market si l-au carat pe insula imi da de gandit. Nu stiau exact ce se va intimpla, cum va fi manipulata istoria sau acestea in forta le face sa revina cu fondurile sustrase si pe urma le inchide accesul la banii lor sau asa ceva se va intimpla, n-am idee. De aceea eu as lichida totul, doar masina buna sa am si haine. Este noua ideea de baza, mai e timp de gandire si procedare insa actiunea rapida e cea mai buna.

Editat de The Unknown

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca lichidez totul, vand si casa sa avem bani in caz ca s-ar adeveri predictiile.

Ar fi dezastru altfel, dar ceva-mi spune ca nu este exact adevarat, dar pentru ca toti cei bogatii si-au scos banii din Market si l-au carat pe insula imi da de gandit. Nu stiau exact ce se va intimpla, cum va fi manipulata istoria sau acestea in forta le face sa revina cu fondurile sustrase si pe urma le inchide accesul la banii lor sau asa ceva se va intimpla, n-am idee. De aceea eu as lichida totul, doar masina buna sa am si haine. Este noua ideea de baza, mai e timp de gandire si procedare insa actiunea rapida e cea mai buna.

 

te-ai gandit bine, exact cum zic profetii, ca pacatosii vor fugi la munti sa se ascunda in pesteri

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

te-ai gandit bine, exact cum zic profetii, ca pacatosii vor fugi la munti sa se ascunda in pesteri

 

 

Cu mici exceptii au zis ce au putut profetii alcoolizati :crazy: Eu ma mut pe pamanturile mele in munti dupa pensionarea sotului si fara acest articol. Pacat ca n-am si o grota acolo, e flat locul dar sint elk si alte animale care alearga si-l fac mai colorat zona.

Editat de The Unknown

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De aceea eu as lichida totul, doar masina buna sa am si haine. Este noua ideea de baza, mai e timp de gandire si procedare insa actiunea rapida e cea mai buna.

 

Sa stii ca multi au devenit milionari datorita crizei. Baga la ciorap acum si investesti cand vine criza.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

te-ai gandit bine, exact cum zic profetii, ca pacatosii vor fugi la munti sa se ascunda in pesteri

 

Pot sa fuga oriunde-i " mana si-i aduna " :lol: mintiuca lor, ca tot degeaba. :)

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si atunci cum mai vine alta? umbla in gasca !! :crazy:

 

Depinde cum interpreteaza fiecare. Probabil ca unii impart actuala criza in mai multe etape, pe care le denumesc cu acelasi cuvant. Eu consider ca atata timp cat o criza nu este terminata si marcata clar de o revenire a economiei statelor, ea exista in continuare, avand doar mai multe forme in care se manifesta.

 

Dupa modul in care este gestionata criza, nu prea vad cum ar putea sa se termine prea repede si sa nu se acutizeze.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×