Sari la conținut
Forum Roportal
Kahila

Saracii vor fi inmormantati gratuit, nuntile si botezurile doar in biserica

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

http://www.ziuaveche.ro/cultura-religie/religie-cultura-religie/sfantul-sinod-a-stabilit-nuntile-si-botezurile-se-vor-face-numai-in-biserica-152723.html

 

Adica Guta si Salam vor canta in biserica? Si se va dansa?Presupun ca popa va sta la masa la fiecare nunta , isi va face zeci de mii de cruci dupa care va cere plata pentru "local" si prestatie..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

http://www.ziuaveche.ro/cultura-religie/religie-cultura-religie/sfantul-sinod-a-stabilit-nuntile-si-botezurile-se-vor-face-numai-in-biserica-152723.html

 

Adica Guta si Salam vor canta in biserica? Si se va dansa?Presupun ca popa va sta la masa la fiecare nunta , isi va face zeci de mii de cruci dupa care va cere plata pentru "local" si prestatie..

De ce nu, doara biserica ortodoxa e sinagoga satanei.

Editat de ONΞIRΘS

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De ce nu, doara biserica ortodoxa e sinagoga satanei.

 

 

Ce are casatoria cu Armaghedonul,Rockfeller si Rotschild? Cei 2 ar putea fi invitati la nunta, nu? :o:

Ai editat....eu nu schimb raspunsul..

Editat de Kahila
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce are casatoria cu Armaghedonul,Rockfeller si Rotschild? Cei 2 ar putea fi invitati la nunta, nu? :o:

Ai editat....eu nu schimb raspunsul..

 

are, ca cei care se casatoresc si vor face copii, acolo isi vor gasi sfarsitul, cum a fost pe vremea asaltului stalingradului, cand germanii i-au trimis pe români în prima linie, si au murit ca mustele, aidoma se va intampla si la armaghedon, cu avantajul ca nu vor mai avea nevoie de izmene, fiind cald (ca doara capul cu rana de moarte e vindecat iar inconstientul colectiv nu se schimba niciodata); deci, in loc sa vada ca banii lor se duc la popi si la mafiotii partidelor politice, or sa se duca sa-i recupereze de la bancherii evrei...intelegi acuma? dar asta la final, cand bula capitalismului va face poc.

 

Pe bune, tu ai devenit atee doar asa ca forma de protest? Inseamna ca nu prea te duce capul

 

"Atunci când după moarte răsplată nu v-aşteaptă" ...

 

... si proletarii beneficiaza de slujbe gratuite :crazy: ca fratii ...

 

Nu toti saracii sunt copiii Domnului. Asa cum nu toti bogatii sunt copiii satanei :roll:

Editat de ONΞIRΘS

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

are, ca cei care se casatoresc si vor face copii, acolo isi vor gasi sfarsitul, cum a fost pe vremea asaltului stalingradului, cand germanii i-au trimis pe rom

  • Upvote 5

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pe mine nu ma duce capul ca nu am "harul" tau de aface preziceri. Tu ai obsesii biblice..

 

Si tu nu ai? Unii sunt pro, altii contra. Deaia e democratie.

Editat de ONΞIRΘS

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si tu nu ai? Unii sunt pro, altii contra. Deaia e democratie.

 

Ce sa am? "Harul" tau? Am spus ca nu..mai citeste o data..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×