Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

depinde de om mai bine spus. daca esti sanatos poti sa fumezi si sa bei cafea, alcool.. chiar si de slaba calitate

Editat de Redondo

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Credeti ca o persoana care fumeaza 3 tigari pe zi isi pune in pericol sanatatea intr-un mod considerabil?

 

De ce sa fumezi 3 tigari pe zi? Mai bine te lasi de ele! 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Credeti ca o persoana care fumeaza 3 tigari pe zi isi pune in pericol sanatatea intr-un mod considerabil?

 

poti sa-ti pui viata

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

din proprie experienta iti spun ca NU. acuma depinde si de....tigari, ca n-ai spus de care fumezi.

 

Inainte fumam cate 10 tigari pe zi mai nou cate 3 More rosu lung cu 0.7 nicotina

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nimeni nu a inceput sa fumeze trei pachete de tigari pe zi. A inceput cu o tigara,doua trei....

Fumatul nu este o nevoie ci un obicei scarbos de care te poti scutii si cat mai devreme,mai bine. Ca cineva care a fumat peste doua pachete de tigari pe zi si dupa zeci de ani de fumat,eu stiu ce scriu.

Tinerii incep sa fumeze ca sa simta mai bine printre prietenii/ne .Cu anii incepe sa gandeasca ca are nevoie de fumat cum un om este sluga narcoticului. Absolut gresit dar nu asta a fost intrebarea.

 

Vrei sa fumezi trei tigari pe zi? De ce sa puti ca o scrumiera pentru trei tigari? Fumeaza trei pachete.

 

Apropo, eu indrumez membrii forumului la sectia "Cancerul". Fa acolo o vizita sa vezi cum oameni se bat cu capul de perete si se plang ca nu au stiut CAND AU FUMAT cat dauneaza fumatul sanatatii oamenilor.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si la noi au anuntat ca scumpesc tigarile . Acum un pachet este 5.40 si vor sa mareasca cu 40 centi . Nu vreau sa fac un calcul dar dar cred ca impreuna cu vipera am ars in jur de 100000 de cand suntem pe aici .

Bai ejti nebun !!!!! O OMOR !!!!!

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×