Sari la conținut
Forum Roportal
Nepturion

sa ne folosim imaginatia...

Postări Recomandate

am vazut deja fotografii cu unii dintre voi,dar totusi prefer sa-mi imaginez ca aratati altfel.eu prefer sa-mi folosesc imaginatia pentru a va cunoaste.dar oare cum arata fiecare dintre noi in viziunea celuilalt?

 

pe roportal mi-la imaginez mai batran (vreo 30-35 ani)cu barba si cu un nas mare...dar poate ca o sa-mi mai apara in minte si alte "detalii" despre el pe parcurs. :twisted:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Conte, uite cam asa

 

Dintisori, pelerina neagra, aripioare din cand in cand, ai vreo cateva sute de ani, iar dintisori - ouch :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Uuuu... atat de scary ... :twisted: :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pe blacca cat mi-o imaginez ca fiind un el :badgrin: :mrgreen: cu ochi verzi (ca in poza),si cu o piele foarte alba... ::): voi cum credeti ca arat eu?(acum aveti ocazia sa va razbunati pe mine!!!) :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pe blacca cat mi-o imaginez ca fiind un el :badgrin:  :mrgreen: cu ochi verzi (ca in poza),si cu o piele foarte alba... ::): voi cum credeti ca arat eu?(acum aveti ocazia sa va razbunati pe mine!!!) :)

 

 

Miau, inca barbat nu m-a facut nimeni! Asta e, CAT fii barbata.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu, daca nu am vazut poza unuia dintre voi mi-la imaginez ca fiind ceea ce e in avatar.

 

Deci, eu cred ca Nepturion e un cal. ::):

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Este foarte interesanta imaginea pe care ne-o facem despre cineva fara sai vedem poza: ea se bazeaza 66% pe avatar si 33% pe modul de a scrie.

 

Nepturion -> pui de unicorn.

ConteleDracaula -> Gandarf din LOTR.

Blacca CAT -> Cat Women.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

vad ca si andrei gandeste ca mine...dar andrei,prefer sa mi se spuna pui de unicorn(mersi roportal),nu cal!!!ca nu sunt animal care sa stea in grajd,sa manance paie si sa se balege.oricum...in rest ai dreptate,dar fii si tu mai poetic ca roportal...invata de la el!!! :dee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×