Sari la conținut
Forum Roportal
R.Cristian

Problema Sunet

Postări Recomandate

Salut am o problema legata de sunet,azi de dimineata am dezinstalat un program(sunetul mergea in momentul dezinstalarii) apoi am dat un force restart am incercat sa intru pe youtube nu se mai auzea nimic,am deschis muzica din pc nu se aude,am deschis jocuri nici la astea nu se aude cu toate ca imi arata ca volumul este dat la maxim,speakers sunt bifate,am ultimele drivere instalate,acum frica mea este sa nu fie arsa placa de sunet..

post-380955-0-37577300-1353170471_thumb.png

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aceeasi problema o am si eu. Ultima data cand am instalat un vista, arata ca totul e in regula, doar ca pur si simplu nu se auzea nimic. Acum am reinstalat un windows xp si iarasi nu am sunet, dar de data asta nici nu-mi apare iconita de sunet jos in bara in dreapta... ajutati-ma va rog!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aceeasi problema o am si eu. Ultima data cand am instalat un vista, arata ca totul e in regula, doar ca pur si simplu nu se auzea nimic. Acum am reinstalat un windows xp si iarasi nu am sunet, dar de data asta nici nu-mi apare iconita de sunet jos in bara in dreapta... ajutati-ma va rog!

aceeasi problema o am si eu...am avut instalat un xp profesional si aveam sunet si dupa ce am reinstalat un alt windous xp nu am sunet...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×