Sari la conținut
Forum Roportal
Adrian Pop

Cautam Inteleptii Neamului Romanesc pentru a infiinta Sfatul Batranilor !

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Cautam Inteleptii Neamului Romanesc pentru a infiinta Sfatul Batranilor !

 

La noi exista zicala : " cine se aseamana se aduna " ...

 

O sa am marea rugaminte sa incepem discutia acestui subiect extrem de important, cu cei care se incumeta la asa ceva, in felul urmator :

1. - Sa numeasca cel putin un Intelept pe care l-a cunoscut in Viata si sa specifice datele lui de contact ( email si mess ), sa putem comunica usor intre noi. Prin aceasta se va observa rapid daca se intelege ce spun aici.

 

 

 

ing.Adrian Pop

post-2988-1291660158_thumb.jpg

Editat de Darianna
Edit date de contact!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Domnule Pop,dumneavoastra credeti ca acei Intelepti stau pe net,nu mai spun de mess?

Nu cred ca-i gasiti pe-aici,cel putin eu ...de cativa ani de cand bantui internetul,n-am dat de niciunul.

Cu siguranta trebuie sa-i cautati prin alte zone.In aceasta zona( a internetului) o sa gasiti foarte multi pseudo intelepti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Domnule Pop,dumneavoastra credeti ca acei Intelepti stau pe net,nu mai spun de mess?

Nu cred ca-i gasiti pe-aici,cel putin eu ...de cativa ani de cand bantui internetul,n-am dat de niciunul.

Cu siguranta trebuie sa-i cautati prin alte zone.In aceasta zona( a internetului) o sa gasiti foarte multi pseudo intelepti.

D-l Pop ne ruga pe noi sa dam numele si datele unei astfel de persoane intalnite in viata reala, sau cel putin eu asa am inteles. Deci nu e cazul sa ne autonumim.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
D-l Pop ne ruga pe noi sa dam numele si datele unei astfel de persoane intalnite in viata reala, sau cel putin eu asa am inteles. Deci nu e cazul sa ne autonumim.

 

Nici prin gand nu mi-a trecut de autonumiri.Eu am facut referire la faptul ca (in cazul in care am cunoaste )o astfel de persoana cu siguranta nu pierde timpul pe messenger sau yahoo mail.Cred ca internetul ar fi pe la coada preocuparilor lui,informatiile si cunostintele luindu-si-le din alta parte.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cautam Inteleptii Neamului Romanesc pentru a infiinta Sfatul Batranilor !

 

Cata intelepciune sa'ti cauti batranii pe net !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Domnule Pop,dumneavoastra credeti ca acei Intelepti stau pe net,nu mai spun de mess?

Nu cred ca-i gasiti pe-aici,cel putin eu ...de cativa ani de cand bantui internetul,n-am dat de niciunul.

Cu siguranta trebuie sa-i cautati prin alte zone.In aceasta zona( a internetului) o sa gasiti foarte multi pseudo intelepti.

 

DA.

A venit Timpul sa se caute unul pe altul....Fara Sfatul Batrinilor nu se mai poate in Romania.

 

Este mare lucru ca ati sesizat ca n-ati dat peste nici unul.

Putini sesizeaza asta. Este un pas important....

 

Adrian Pop

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cine-i intelept stie sa astepte

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
D-l Pop ne ruga pe noi sa dam numele si datele unei astfel de persoane intalnite in viata reala, sau cel putin eu asa am inteles. Deci nu e cazul sa ne autonumim.

 

Sunteti singura persoana, care a sesizat corect acest lucru fundamental. Felicitari.

Daca-mi indicati un Intelept inteleg daca aveti capabiliatea de a-l sesiza. Dar asta dupa ce discut cu el, pentru ca vreau sa vad daca stie ca stie. Daca DA, incepem discutiile intre noi.

 

Am lansat aceasta idee de cateva zile pe net. Mi-am permis acest lucru dupa ce-am scris cateva zeci de mii de pagini in mii de nopti albe de cautari de solutii de mai bine, pentru Neamul Romanesc. Solutiile au fost cizelate in practica in ultimii 16 ani, in discutii cu 15-20.000 de tineri in firma

 

Adrian Pop

Editat de Darianna
Scos site. Nu ne facem reclama pe forumul Roportal!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sunteti singura persoana, care a sesizat corect acest lucru fundamental. Felicitari.

Daca-mi indicati un Intelept inteleg daca aveti capabiliatea de a-l sesiza. Dar asta dupa ce discut cu el, pentru ca vreau sa vad daca stie ca stie. Daca DA, incepem discutiile intre noi.

 

Am lansat aceasta idee de cateva zile pe net. Mi-am permis acest lucru dupa ce-am scris cateva zeci de mii de pagini in mii de nopti albe de cautari de solutii de mai bine, pentru Neamul Romanesc. Solutiile au fost cizelate in practica in ultimii 16 ani, in discutii cu 15-20.000 de tineri in firma www.zalmoxa.ro - Craiova.

 

Adrian Pop

Oameni inteligenti, sclipitori am intalnit cativa, dar cu adevarat intelepti, mi-e greu sa ma pronunt... Intotdeauna am crezut ca inteligenta, chiar si geniala, fara intelepciune e goala. Prin manastiri cred ca s-ar putea gasi astfel de oameni. Societatea perverteste, dezbina, impune nevoi si dorinti superficiale...

M-as bucura sa se formeze acest Sfat si sa aiba o putere reala. Mult succes!

 

PS. Cum o sa aflu un astfel de om, o sa-l gasiti aici! Si sa nu va indoiti ca va fi unul real!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:)

totala lipsa de seriozitate ....

 

din miile alea de pagini putem vedea si noi una macar?

sa nu recomandam inteleptul si apoi sa ne para rau.

cel putin.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×