Sari la conținut
Forum Roportal
erika

Romani in japonia

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Uite ca tu ai emigrat ... ;)

Imi pare rau ca o tema asa interesanta,adevarat numai pt. unii,a deviat intr-o mica cearta!

Draga Alina inteleg ca traiesti in Japonia,mai sus am pus cateva intrebari,te rog sa fi amabila sa-mi raspunzi tu la ele daca timpul iti permite! :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Imi pare rau ca o tema asa interesanta,adevarat numai pt. unii,a deviat intr-o mica cearta!

Draga Alina inteleg ca traiesti in Japonia,mai sus am pus cateva intrebari,te rog sa fi amabila sa-mi raspunzi tu la ele daca timpul iti permite! ;)

Imi pare rau, nu traiesc in japonia! Am fost in japonia si imi pare rau ca toate femeile romance care au fost acolo sunt privite ca dansatoare sau curve. Este adevarat ca romancele au plecat prima oara in 1998 si acest job pe care il practica in japonia ( nu europa) este decent si NU include prostitutia. Este problema mea ce am facut acolo dar daca doamna Olga se simte frustrata si complexata de faptul ca ei se inclina ... mie una imi pare rau de ea. Faptul ca m-am operat in Japonia si am avut parte de un tratament exceptional din partea doctorilor, a fost un motiv de bucurie si speranta de viitor, pentru mine. Limba este foarte usoara. Intr-o luna am invatat esentialul pentru a putea purta o conversatie. Engleza o stie toata lumea :tease: :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Imi pare rau, nu traiesc in japonia! Am fost in japonia si imi pare rau ca toate femeile romance care au fost acolo sunt privite ca dansatoare sau curve. Este adevarat ca romancele au plecat prima oara in 1998 si acest job pe care il practica in japonia ( nu europa) este decent si NU include prostitutia. Este problema mea ce am facut acolo dar daca doamna Olga se simte frustrata si complexata de faptul ca ei se inclina ... mie una imi pare rau de ea. Faptul ca m-am operat in Japonia si am avut parte de un tratament exceptional din partea doctorilor, a fost un motiv de bucurie si speranta de viitor, pentru mine. Limba este foarte usoara. Intr-o luna am invatat esentialul pentru a putea purta o conversatie. Engleza o stie toata lumea ;) :)

Multumesc pt. raspuns !

Iti doresc sanatate si fericire cit cuprinde!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Multumesc pt. raspuns !

Iti doresc sanatate si fericire cit cuprinde!

Multumesc mult!

Poti sa ma intrebi orice doresti. In limita cunostintelor iti voi raspunde. Am inca prieteni acolo si imi este dor de ei. ...am vrut sa merg dar m-am razgandit... Mi-a placut foarte mult .. 1 an foarte fericit din viata mea, pacat ca nu a fost mai mult.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Multumesc mult!

Poti sa ma intrebi orice doresti. In limita cunostintelor iti voi raspunde. Am inca prieteni acolo si imi este dor de ei. ...am vrut sa merg dar m-am razgandit... Mi-a placut foarte mult .. 1 an foarte fericit din viata mea, pacat ca nu a fost mai mult.

Imi plac filmele japoneze,spre disperarea sotiei,citesc carti de autori japonezi si despre Japonia, asa ca orice descriere imi va face placere.

Daca ai timp,te rog,descrie-mi locurile frumoase ce le-ai vazut si oamenii deosebiti pe care i-ai intalnit.

Multumiri anticipate!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Uite ca tu ai emigrat ... :cry:

 

 

Stiai ca numai o CURVA recunoaste pe alta ???

 

 

 

Unde sinteti Madame Butterfly (moderatoare politziste) s-o disciplinati pe Geisha Alina !!!

 

 

Roportal, obraznicia asta a depasit toate limitele.

 

Daca nu o sanctionezi pe masura ......

 

Eu vorbeam de articol de ziar si ea ca antiamerican, arunca cu ideile ei neimplinite pe mine!

 

Eu nu l-am numit-o nicicum, ea ma numeste si baba si curva avind educatie de aia pe care eu nu o am sa pot intelege japonia si traditiile ei si obiceiurile si ceremoniile de ceai si servitul barbatilor asa cum le convine.

 

Aceasta comportare de prostituata nu este permisa pe un forum public! pe centura cu ea !!!

Editat de Olga Khan

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Stiai ca numai o CURVA recunoaste pe alta ???

Unde sinteti Madame Butterfly (moderatoare politziste) s-o disciplinati pe Geisha Alina !!!

Roportal, obraznicia asta a depasit toate limitele.

 

Daca nu o sanctionezi pe masura ......

 

Eu vorbeam de articol de ziar si ea ca antiamerican, arunca cu ideile ei neimplinite pe mine!

 

Eu nu l-am numit-o nicicum, ea ma numeste si baba si curva avind educatie de aia pe care eu nu o am sa pot intelege japonia si traditiile ei si obiceiurile si ceremoniile de ceai si servitul barbatilor asa cum le convine.

 

Aceasta comportare de prostituata nu este permisa pe un forum public! pe centura cu ea !!!

Interesandu-ma orice informatie despre Japonia am citit si mica voastra altercatie.

Sa-ti spun drept eu o gasesc pe Alina divina,dar divina esti si tu asa ca vin cu contrapropunerea ca nici una sa nu fiti pedepsite!

De fapt topicul era despre Japonia,te bagasi tu cu America si gata cearta.Pai asa o sa te certi cu multi dintre noi care traim prin diverse tari.Eu traiesc in Banania(daca ghicesti carei tari ii spun locuitorii ei asa iti dau un premiu)si daca incepem discutia ca care din noi e mai tare se declanseaza al 3-lea razboi mondial.Nu crezi ca incercand sa laudam ce-i al nostru ii deranjem pe ceilalti?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Interesandu-ma orice informatie ... Eu traiesc in Banania(daca ghicesti carei tari ii spun locuitorii ei asa iti dau un premiu)

 

 

Eu n-am nevoie de judgement-ul tau handicapat!!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×